ĆALE, MOGU LI DA TI LJUBIM RUKU? O DŽejevom susretu sa patrijarhom Pavlom se dugo pričalo

FOLK zvezda Džej Ramadanovski je iznenada preminuo u svom porodičnom domu, na Dorćolu u 56. godini.

ЋАЛЕ, МОГУ ЛИ ДА ТИ ЉУБИМ РУКУ? О Џејевом сусрету са патријархом Павлом се дуго причало

FOto: V. N.

Iza sebe je ostavio dve ćerke Anu i Mariju, kao i mnogobrojne hitove.

On će ostati upamćen i po brojnim anegdotama i legendarnim gradskim i kafanskim pričama, koje će se prepričavati.

Upravo jedna takva je i susert sa patrijarhom Pavlom u Beogradu, ispred Saborne crkve. Naime, Džej je prolazio taksijem pored crkve kada je ugledao patrijarha Pavla na trotoaru. Odmah je zamolio taksistu da zaustavi vozilo.

- Izleteo je napolje i pritrčao patrijarhu.

Obratio mu se rečima:

Ćale, jel mogu da ti ljubim ruku - prepričavao je svojevremeno taksista koji je vozio Ramadanovskog, što je kasnije pevač i potvrdio, a večeras se i novinarka Olja Bećković prisetila te situacije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone