PALA PRVA KLAPA NASTAVKA BIOSKOPSKOG HITA: Ubrzanje "Južnog vetra"
BIOSKOPSKI hit "Južni vetar", koji je videlo više od milion i po gledalaca, dobija nastavak pod nazivom "Ubrzanje".
Foto promo
Posle više meseci odlaganja, juče je u Knjaževcu pala prva klapa uzbudljive sage, čiji scenario ponovo potpisuju Petar Mihailović i reditelj Miloš Avramović.
Glavni junak Petar Maraš (Miloš Biković) u nastavku ulaže ilegalno stečen novac u legalne poslove, i vrebajući povoljnu priliku, sa vernim Baćom (Miodrag Radonjić), odlazi u Istočnu Srbiju gde ga zatiče vest koja će ga primorati da promeni planove.
Foto promo
Životi na ivici, igre po pravilima međunarodnih narko-kartela i brojne akcione scene, samo su delić onoga što nas čeka u "Ubrzanju", čiju glumačku ekipu čine i Jovana Stojiljković, Bogdan Diklić, Aleksandar Berček, Luka Grbić... U filmu će se pojaviti i Darko Stošić, koji je posle deset titula prvaka Srbije u džudu postao naš najuspešniji MMA borac.
Film, koji nastaje u produkciji kuće "Režim", uz podršku Filmskog centra Srbije i "Telekoma Srbije", narednih pet nedelja biće sniman u istočnoj Srbiji, a potom u Beogradu. Premijera je planirana za početak naredne godine.
Preporučujemo
KO JE BIO ANDRIJA BAJIĆ? Doajen narodne muzike sa bratom napravio milionske tiraže
07. 07. 2026. u 16:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)