„NOVOSTI“ VAS VODE NA KONCERT BENDA „BRKOVI“
Bend „Brkovi“ obeležava 20 godina postojanja ove subote u Donjem gradu Kalemegdana na najvećem samostalnom beogradskom koncertu do sada.

Tomislav Sporiš
Muzički poduhvat u Beogradu, koji počinje u 21 čas, jedinstvena je prilika za sve fanove da prisustvuju najvećem i najimpresivnijem koncertu u dvodecenijskoj karijeri benda. Audio-vizuelni spektakl i originalni performans deo su ovog open-er koncerta na Kalemegdanu, koji je posebno osmišljen za ovu priliku.
Prvih pet čitalaca koja se jave na imejl-adresu pr@novosti.rs, ostave svoje podatke (ime, prezime, broj telefona i mejl adresu), na poklon mogu dobiti po dve ulaznice za koncert.

"SVAKI MUŠKARAC DA PROĐE VOJNU OBUKU" NATO država se sprema za ruski napad, cilj je vojska od 500.000 ljudi
POLjSKI premijer Donald Tusk najavio je da njegova vlada radi na planu za masovnu vojnu obuku svih punoletnih muškaraca, kao odgovor na promene u bezbednosnoj situaciji u Evropi.
08. 03. 2025. u 14:43

PAKAO ZA UKRAJINCE U KURSKU NAKON AMERIČKOG POTEZA: Deset hiljada vojnika pred opkoljavanjem (FOTO)
DESET hiljada ukrajinskih vojnika pod pretnjom je opkoljavanja u Kurskoj oblasti nakon obustave američkih obaveštajnih podataka, piše britanski Telegraf.
08. 03. 2025. u 11:01

"SVI ME PITAJU KAKO SE ZOVAM SANjA I NOSIM HIDžAB" Nikad ne kaže da je promenila veru, iako je rođena u pravoslavnoj porodici
SANjA Domuz Sadiković sa ponosom nosi hidžab, smatrajući ga svojom ispunjenom obavezom. Islam je, kako kaže, prihvatila jer se u njemu pronašla, ne smatrajući da je promenila veru, već da je tek tada stekla svoju prvu istinsku duhovnu pripadnost.
09. 03. 2025. u 10:41
Komentari (0)