NJIMA SE POSEBNO OBRATILA: Nada Topčagić se oglasila nakon izlaska iz bolnice, spomenula kolege - "Oni koji su me se setili..."

NADA TOPČAGIĆ pre par dana hitno je primljena u Urgentni centar zbog bolova, a nakon što je dobila adekvatnu negu, u ponedeljak, 25. marta izašla je iz bolnice.

ЊИМА СЕ ПОСЕБНО ОБРАТИЛА: Нада Топчагић се огласила након изласка из болнице, споменула колеге - Они који су ме се сетили...

Foto: M. Labudović, ATA images

Nada je sada objavila sliku na kojoj pozira raspoložena i nasmejana, pa se obratila javno svima koji poštuju njen lik i delo:

Foto: Printskrin Instagram/topcagicnada

- Dragi moji, želim da se zahvalim celokupnom osoblju Urgentnog centra Srbije na profesionalnosti, ljubaznosti i posvećenosti - napisala je Nada Topčagić i dodala:

- Voli Vas Nadica. Hvala kolegama koje su me se setile, ljudima koji me vole, prijateljima i porodici - poručila je.

BONUS VIDEO:

NI NA VRHUNCU NISAM ZABORAVIO ODAKLE SAM POČEO | "Novosti" intervju | Miroslav Ilić

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

MOJE JE DA KAŽEM... Šešelj otkrio koja četiri poteza blokaderi planiraju