ROĐENDANSKI POKLON: Rada Manojlović na svoj divan dan objavila prvu pesmu sa novog albuma
FOLK ZVEZDA Radmila Rada Manojlović nakon duže diskografske pauze vratila se na velika vrata sa novom pesmom kojom najavljuje ceo album kome se publika neizmerno raduje.
Foto: Printskrin Jutjub/Rada Manojlovic
Rada je odlučila da simbolično na svoj rođendan objavi još jedan pod nazivom „Maloletna“, koja je urađena u prepoznatiljivo dobrom, brzom i vrcavom stilu.
Foto: Printskrin Jutjub/Rada Manojlovic
– Dragi moji, sa zadovoljstvom najavljujem prvu pesmu sa nadolazećeg albuma, koja izlazi simbolicno na moj rođendan, poklon i za mene i za vas. Hvala celoj ekipi na celu sa mojom menadžerkom, pr-om, producentkinjom i ostalim mnogobrojnim funkcijama koje obavlja, a to je naravno moja setra. Sve u svemu, ja sam veoma zadovoljna projektom i smatram da je vredelo čekanja sve ove godine, u zamenu za kvalitet koji ćete dobiti i u ovoj pesmi, ali i na celom albumu- napisala je Rada.
Foto: Printskrin Jutjub/Rada Manojlovic
Pesmu koja obećava da će postati novi hit radio je Saša Lazić, koji je radio još nekoliko numera na novom albumu, dok je za spot bio zadužen Dušan Jauković.
Foto: Printskrin Jutjub/Rada Manojlovic
Da je vredelo čekanja, svedoči i veliki broj komenatra ispod ove objave u kojoj su fanovi potvrdili da je Rada jedna od najboljih pevačica na našim prostorima.
Foto: Printskrin Jutjub/Rada Manojlovic
U nastavku pogledajte i poslušajte numeru sa novog Radinog albuma:
BONUS VIDEO:
SALE TROPIKO NA ROŠTILjIJADI Naš grad nam je na startu karijere omogućio da znamo šta je velika bina
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
PUTIN KOMENTARISAO BRAK NAŠE PEVAČICE: "Srpkinja ti je žena? Oni to neće ukrasti! Srbi su pošteni i pristojni - ako si prepisao firmu na nju"
TOKOM razgovora Vladimir Putin ga je upitao ko je njegova supruga.
10. 07. 2026. u 21:56
Komentari (0)