FILMOVI SA KRISTOFOM VALCOM, SEMOM NILOM I NIKOLASOM KEJDŽOM U BIOSKOPIMA, TOKOM AVGUSTA
Uz Diznijev hit "Ukleta kuća" koji će se tokom avgusta prikazivati u domaćim bioskopima, a za čije se premijerno prikazivanje 26. jula karte već mogu pronaći na tekućim blagajnama, letnji repertoar rezervisan je i za ostvarenja različitih svetskih kinematografija.
Foto: Promo
U četvrtak, 17. avgusta u bioskopim će se naći italijanski film "Kolibri" (The Hummingbird) sa Pjerfrančeskom Favinijem u glavnoj ulozi, dok 24.7. gledamo intrigantno ostavrenje "Prenosna vrata" (The Portable Door) sa Kristofom Valcom i Semom Nilom u glavnim rolama.
Za sam kraj meseca predviđen je dečiji filsmki naslov "Titina", kao i naslova "Bučerov prelaz" sa Nikolasom Kejdžom u glavnoj ulozi.
Foto: Promo
Snimljen prema knjizi britanskog autora Toma Holta film "Prenosna vrata" (The Portable Door), sa elementima fantazije, okupio je poznatu glumačku ekipu među kojima istaknute glumce Kristofa Valca i Sema Nila, kao i Mirandu Oto, Patrika Gibsona i australijsku glumicu Sofi Vajld, Za britanski Radio Times Sofi ističe da ju je scenario filma "Prenosna vrata" podsetio na popularni serijal o Hariju Poteru.
Priča prati Pola Karpenter, pripravnik misterioznoj londonske firme sa nekonvencionalnim poslodavcima, uključujući i direktora čije su namere da promeni drevni magični svet sa modernim korporativnim praksama.
Britanski The Telegraph iznosi da "Sem Nil i Kristof Valc blistaju u ovoj živopisnoj priči o kompaniji koja se bavi magično izazvanim slučajnostima," dok čuveni The Guardian piše da "iako napetost pristiže i odlazi, film Prenosna vrata nikada u potpunosti ne gube svoju oštricu, najviše zahvaljujući naprasitom Nilu kao Velsovoj desnoj ruci, kao i oštrom senzibilitetu koji podseća na Roalda Dala."
The Australian navodi "Ovaj film je živahna, fantastična zabava za mlade i starije."
Krajem meseca, 31. avgusta u bioskope stiže drama "Bučerov prelaz" smeštena u sedamdesete godine 19. veka. Adaptacija književnog dela Džona Vilijamsa prikazuje Nikolasa Kejdža kao lovca na bivole koji mami naivnog mladića u ambicioznu ekspediciju na Stenovitim planinama Kolorada.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)