NEVEROVATNA SUDBINA ČUVENOG DEL BOJA: Pola veka nije znao da ima ćerku, istog dana postao i deda
SLAVNI engleski glumac Dejvid Džejson je došao do zapanjujućeg otkrića da ima 52-godišnju ćerku za koju nije ni znao. To nije bila jedina radosna vest koju je saznao, već i da je ujedno postao i deda desetogodišnjem dečaku.
Foto: Jutjub/Printskrin
- Reći da sam bio iznenađen je potcenjivanje - rekao je on za Miror. Glumac je posle toliko godina razdvojenosti konačno upoznao ćerku i unuka i pokušava da nadoknadi izgubljeno vreme.
- Drago mi je što sam je upoznao i srećemo se kad god možemo - dodao je on.
Abi je rođena 1970. godine nakon što je njena majka Dženifer Hil imala kratku vezu sa Džejsonom.
Abi je pretpostavila da je ona Davidova ćerka nakon što je saznala za njihovu vezu i nakon što je primetila da ona i glumac imaju sličan oblik nosa.
Glumac je oženjen sa Džin Hinklif, sa kojom ima 22-godišnju ćerku Sofi Mej. Ne smeta im što ima dete iz prethodne veze.
- Moja supruga i ćerka su pružile veliku podršku i razumevanje i prihvatile su Abi i poželele dobrodošlicu njoj i njenom sinu u porodicu - rekao je glumac. Abi je provela praznike u njihovoj kući u Elsborou i igrali su društvene igre.
- Dejvid je veoma optimističan. Čini se da je nemoguće nadoknaditi izgubljeno vreme, ali moraju da daju sve od sebe. Sastaju se kad god mogu. Žele da se još više zbliže - rekao je za Miror izvor blizak glumcu.
BONUS VIDEO: ŠERON STOUN NAPUNILA 65 GODINA - Neprolazna lepota fatalne holivudske plavuše
Preporučujemo
ČUVENI GLUMAC SE BORI SA OZBILjNOM BOLEŠĆU: Tom Henks priznao - "Bio sam idiot..."
28. 03. 2023. u 09:22
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)