MAGIJA U DOMU SEKE ALEKSIĆ: Pevačica pokazala kako proslavlja Uskrs (FOTO/VIDEO)
PEVAČICA Seka Aleksić je svoj dom počela da dekoriše još na Veliki petak, a sada je ceo aranžman potpun.
Foto: Instagram
Pevačica je poznata po tome da voli prazničnu atmosferu i veoma pridaje značaja svakom običaju.
Poznata je po svom smislu za dekoraciju, a njen dom za Uskrs izgleda kao prava bajka. Mnoštvo nijansi krase prostorije, zeke i jaja su svuda - baš kao što običaji nalažu.
Trpeza je spremna, ali i porodica. Seka je ispoštovala Uskršnji običaj i jutro su započeli kuckanjem jaja.
Elegantna praznična toaleta je sve oborila sa nogu, a Seka je zablistala kao i uvek. Dečaci su takođe bili elegantni i stilizovani, ali i suprug Veljko.
Sekin dom važi za jedan od najlepših na estradi, a ona često voli da se pohvali svojim pratiocima kakav smisao za dekoraciju ima.
BONUS VIDEO - RECEPT GOTOV ZA PET MINUTA: Napravite posne bisere bez korišćenja šporeta
Preporučujemo
HIT SNIMAK: Nikolija snimala Vesnu Zmijanac, ljudi su oduševljeni (VIDEO)
24. 04. 2022. u 08:54
PRAZNIČNA ATMOSFERA U DOMU GLUMICE: Ovako Sloboda Mićalović obeležava Uskrs (FOTO)
24. 04. 2022. u 09:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (1)