NAPALA GA BAKTERIJA, JEDVA GOVORI: Novi zdravstveni problemi Marinka Rokvića
ČUVENI izvođač narodne muzike Marinko Rokvić, prema pisanjima, već neko vreme se bori sa bakterijom koja mu je napala organizam.

Foto ATA Images
Rokvić je, navodno, loše, jedva priča, a sve nastupe je otkazao dok se ne izleči.
Njegovu zdravstvenu situaciju dodatno komplikuje to što je, krajem 2020. godine, imao operaciju ciste, a zatim je dobio i koronu. Rokvić je poznat po tome što redovno vežba i vodi računa o svom telu, ali su ga ovi zdravstveni problemi, koji su se nanizali, poprilično iscrpeli.
Marinko je kratko naveo da o njemu vode brigu sinovi, Nikola i Marko, kao i supruga Slavica. Nikola, takođe poznat pevač, nije želeo detaljnije da govori o očevom zdravstvenom stanju.
- Biće on dobro - kratko je prozborio.
Preporučujemo

IZBORI U ZVEZDI: Kandidovao se Grof Božović, a rival mu Marinko Rokvić
17. 05. 2021. u 14:16

NEDAVNO JE IMAO OPERACIJU: Evo kako sada izgleda Marinko Rokvić! (FOTO)
07. 01. 2021. u 20:41

RUSI SE SPREMAJU ZA VELIKU OFANZIVU: Napašće duž cele linije fronta od 1.000 km, evo koliko će akcija trajati
RUSKE trupe pripremaju se za novu ofanzivu u narednim sedmicama kako bi pojačale pritisak na Ukrajinu i ojačale poziciju Kremlja u eventualnim pregovorima o prekidu vatre. Prema tvrdnjama agencije AP, analitičari smatraju da bi nova ofanziva mogla da traje od šest do devet meseci.
29. 03. 2025. u 18:11

PORUKA ZELENSKOM IZ VRHOVNE RADE: Ovaj potez staviće tačku na njegov režim
ODBIJANjE potpisivanja sporazuma o resursima sa Sjedinjenim Državama staviće tačku na režim Vladimira Zelenskog, rekao je na Telegram kanalu poslanik Vrhovne rade Aleksandar Dubinski, koji se nalazi u pritvoru zbog sumnje za izdaju.
29. 03. 2025. u 17:01

MILICA BEZ POSLA: Tragačica dobila otkaz, završila na Birou za zapošljavanje - kao tehnološki višak! Od tada nije našla novi
JOKANOVIĆEVA se nalazi na Birou za zapošljavanje, a ovu temu javno je pokrenula voditeljka RTS-a Tanja Peternek Aleksić.
28. 03. 2025. u 15:24
Komentari (0)