JELISAVETA ORAŠANIN "SIJA" U BOKI: Supruga Miloša Teodosića postavila divnu sliku iz Kotora
GLUMICA Jelisaveta Orašanin (32) uživa ovih dana u Kotoru, što redovno dokumentuje fotografijama na "Instagramu".
Foto Instagram/jagodenamagli
Pokazuje supruga Miloša Teodosića na slikama bazen u kom uživa, hotel u kom je odsela, ali je poslednja fotografija u nizu privukla najveću pažnju. Logično, jer je Jelisaveta, uz svoju atraktivnu figuru, prikazala i lepotu Boke kotorske, uz zalazak sunca.
Stoga nije ni čudo što su, u komentarima, hvalospevi i komplimenti "ravnomerno" raspodeljeni njoj i čarobnom zalivu.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)