ACA LUKAS OŠTRO O HURRICANE: Svi se slažu da nešto nije valjalo - stajling očajan!
PEVAČ Aca Lukas večerašnji je gost emisije "Hit tvit".
Foto arhiva
Pevač je, komentarišući ovogodišnje takmičenje za pesmu Evrovizije na početku emisije rekao da nije protiv grupe Hurricane ništa rekao i da ih je pohvalio, a onda je krenuo sa kritikama.
- Svi se slažu da nešto nije valjalo. Devojke su odradile svoj posao najbolje, a jedino što je na bini valjalo je njihov nastup, ali i glas. Pesma je mogla biti mnogo bolja, a nije valjalo mesto koje su osvojile. Nije dobro odrađena prezentacija, a stajling je bio u najmanju ruku očajan. One su odlične, ali i njihovo pevanje - rekao je Aca Lukas.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (1)