UŽAS NA SKIJALIŠTU NA KOZARI: Mladić pao pod mašinu za utabavanje snega, lekari mu se bore za život
BANjALUČANIN A. K. (28) teško je povređen u utorak uveče na skijanju na skijalištu na Kozari i životno je ugrožen.
Foto: D. Balšić
Prema prvim informacijama, mladić je sa društvom u utorak bio na noćnom skijanju, a tragedija se dogodila kada je ski-lift prestao sa radom.
– Mladić je bio skoro na dnu staze kada je žičara prestala da radi. On je krenuo da se penje prema vrhu staze, a u tom je trenutku ratrak krenuo da pravi stazu – pojasnio je izvor.
Mladić je zamolio vozača ratraka da ga poveze do vrha staze, te se popeo na mašinu.
– Dok su se penjali prema vrhu, pukao je deo na kojem je sedeo mladić i on je pao pod valjkove na zadnjem delu ratraka. Tom prilikom zadobio je veoma teške i za život opasne povrede. On se trenutno nalazi u Univerzitetsko-kliničkom centru Republike Srpske – istakao je sagovornik.
(Srpska info)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)