PARIZ POD LEDOM: Na Ajfelovoj kuli radnici bacačima plamena tope sneg i led! (VIDEO)

RADNICI su vatrom topili sneg i led koji se uhvatio na metalnoj konstrukciji Ajfelove kule, a snežni pokrivač je danas paralisao drumski i železnički saobraćaj širom severa Francuske.

ПАРИЗ ПОД ЛЕДОМ: На Ајфеловој кули радници бацачима пламена топе снег и лед! (ВИДЕО)

Foto: Printscreen/Tviter/La tour Eiffel

Regioni Normandija i Bretanja morali su da zatvore veći broj saobraćajnica zbog nedostatka mehanizacije za raščišćavanje puteva.

- Po ovakvom ledenom vremenu platforme na Ajfelovoj kuli su zaleđene, pa koristimo bacače plamena da istopimo sneg i led jer so deluje korozivno na metalnu konstrukciju - saopštila je uprava Ajfelove kule.

Delovi centralne i severne Evrope, kao i Velike Britanije su na udaru ledenog talasa praćenog velikim snežnim padavinama, a saobraćaj se otežano odvija u Nemačkoj, Češkoj, Belgiji i Holandiji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

GDE TI JE LJUBAVNICA?! Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: Pet godina mlađa