OPŠTE RASULO U SIRIJI: Ministri iz medija saznali da je Asad navodno pobegao iz zemlje
SIRIJSKI ministar komunikacija Ijad al Hatib tvrdi na TV kanalu Al Arabija da je iz medija saznao da je predsednik Bašar al Asad navodno napustio SAR.

Foto: Depositphotos/Printscreen
Sirijski premijer Mohamed Gazi al-Džalali je ranije rekao da on i nekoliko ministara ostaju u Siriji da ne znaju gde su predsednik i ministar odbrane zemlje. Premijer je rekao da je uspostavio kontakt sa rukovodstvom militanata iz terorističke grupe Hajat Tahrir al Šam* koji su ušli u Damask.
- Saznali smo sa vašeg TV kanala da je predsednik napustio Siriju - rekao je al-Khatib na TV kanalu Al Arabija. Međutim, on i premijer ne mogu da potvrde ove poruke, prenela je agencija TASS.
Preporučujemo

BAŠAR EL ASAD NAPUSTIO DAMASK: Džihadisti opljačkali Centralnu banku Sirije; Talibani i EU uz teroriste (FOTO/VIDEO)
08. 12. 2024. u 08:22 >> 23:51

HITNO SE OGLASILA BELA KUĆA: Prokomentarisali navode pobunjenika da su zauzeli Damask
08. 12. 2024. u 07:30

VUČIĆ NA PITANjE BI-BI-SI-JA O TRAMPU MLAĐEM: Za nas je važno da prevaziđemo opterećenja iz 1999. godine
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima iz Palate Srbija, a pitanje mu je postavio novinar Bi-Bi-Si-ja o susretu sa Donaldom Trampom Mlađim.
14. 03. 2025. u 19:17

IZ KREMLjA OTKRILI: Pojavljivanje Putina u vojnoj uniformi znači samo jedno
POJAVLjIVANjE ruskog predsednika Vladimira Putina u Kurskoj oblasti u uniformi je signal koji govori o odlučnosti da se u najskorije vreme završi operacija oslobađanja Kurske oblasti, rekao je portparol Kremlja Dmitrij Peskov novinaru Pavlu Zarubinu za TV „Rusija 1“.
13. 03. 2025. u 15:32

POSVAĐAO SRBE I HRVATE: Mask rekao ODAKLE je Tesla i KOJE je nacionalnosti
PREKO 13.000 lajkova je dobio ovaj post vlasnika "Tesle".
13. 03. 2025. u 21:39
Komentari (0)