NAPAD U BRUKLINU: Ranjeno šestoro ljudi, policija traži napadača ili napadače
ŠEST osoba ranjeno je danas kada su napadnuti oštrim predmetom u južnom delu Bruklina, u Njujorku, nakon čega su prebačeni u bolnicu, saopštila je policija.

Foto: Unsplash
Policajci su pozvani u kuću u Fejn Kortu, u naselju Geritsen Bič, oko 6:20 ujutro zbog izveštaja da su napadač ili napadači posekli oštricom nekoliko ljudi, preneo je Njujork post.
Kada je stigla na lice mesta, policija je pronašla šestoro povređenih, uključujući 30-godišnju ženu koja je bila isečena po licu, 16-godišnju devojku koja je bila isečena po ruci, 39-godišnju ženu koja je imala posekotine po ruci, 27-godišnjeg muškarca sa povredama po licu, 30-godišnjeg muškarca koji je imao rane na vratu i zglobu i 18-godišnjeg muškarca koji je bio isečen po ruci, saopštila je policija.
Policija nije navela detalje o motivima napada i nije za sada nikoga uhapsila.
Za sada se ne zna ni da li su identifikovani napadač odnosno napadači.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
Preporučujemo

"BLUMBERG" OTKRIVA: Maska čeka poseta Tajne službe zbog "šale" o Bajdenu i Harisovoj
20. 09. 2024. u 19:21

PUTIN NA SASTANKU IZDAO NAREĐENjE VOJSCI: Zarobljene u Kursku tretirajte kao teroriste, hitno oslobodite čitavu teritoriju!
RUSKI predsednik Vladimir Putin održao je sastanak na jednom od komandnih mesta grupe Kursk, rekao je novinarima portparol Kremlja Dmitrij Peskov. On je na sastanak stigao u vojnoj uniformi.
12. 03. 2025. u 20:09

ŠVAJCARSKI VELTVOHE O PRESUDI DODIKU: Šmit koristi kvazi diktaturu da bi eliminisao nepoželjne političare
ŠVAJCARSKI list Veltvohe je u okviru teksta o aktuelnoj situaciji u BiH, optužio je Nemca Kristijana Šmita da koristi kvazi diktatorsku moć da bi eliminisao nepoželjne političare i upozoravaju Bern kakva ih sudbina čeka ako pristanu na saradnju sa EU.
12. 03. 2025. u 16:03

TRAMPOV UNUK IMA SRPSKO IME: Nosili ga naši slavni vitezovi i vladari - ima jaku simboliku u porodici predsednika SAD
DONALD Tramp Mlađi, sin američkog predsednika, posetio je Beograd radi sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
12. 03. 2025. u 10:36 >> 10:37
Komentari (0)