PREGOVORI TRAJALI 44 SATA: Htio skočiti sa terase pa se predomislio - "Dosta mi je, umoran sam..."
MLADIĆ (23) iz Peskare, u Italiji, koji je pretio da će da skoči sa terase svog stana, odustao je nakon 44 sati pregovaranja pod izgovorom da se umorio.
Foto: EPA
- Dosta mi je, umoran sam -rekao je pripadnicima policije i sišao sa ograde terase na kojoj je balansirao skoro dva dana.
Momak je stajao na ivici ograde od terase od 28. februara u 14.30 časova, a razlozi za ovakav postupak još uvek nisu poznati.
Nakon što je sišao, ušao je u kuću i otvorio vrata specijalcima kojima je rekao da mu je svega dosta. Oni su ga umotali u ćebe i izveli iz stana zajedno sa psom.
Ekipa Hitne pomoći mu je pružila adekvatnu negu i prebačen je u bolnicu.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO: ADRENALINSKA VEVERICA: Drži se za grane dok oluja besni Krimskim poluostrvom
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu "Ja volim Srbiju": "Tako su stajale stvari..."
VEST da bi glumica Mirka Vasiljević od septembra mogla da preuzme voditeljsku ulogu u kvizu "Ja volim Srbiju", umesto dosadašnje voditeljke Dragane Kosjerine, izazvala je veliku pažnju javnosti.
05. 07. 2026. u 21:54
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)