"PUTIN JE OBAVEŠTEN..." Peskov o smrti Navaljnog - "Vrše se provere"
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin obavešten je o smrti Alekseja Navaljnog, saopštio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Foto: Profimedia
- Predsednik je obavešten - rekao je Peskov, prenosi Sputnjik.
On je dodao da Federalna služba za izvršenje zatvorskih kazni sprovodi proveru i da dodatni nalozi nisu potrebni.
- Koliko znamo sada u skladu sa postojećim pravilima, Federalna služba za sprovođenje zatvorskih kazni vrši sve provere, razjašnjava situaciju. Nisu potrebni nikakvi nalozi, jer postoji procedura za takve situacije kojom se FSIN sada rukovodi - naveo je Peskov.
Uzroke smrti Navaljnog treba da razjasne lekari, dodao je Peskov.
BONUS VIDEO:
VELIČANSTVENO: Pogledajte snimak iz vazduha - Spektakl u Beogradu povodom Dana državnosti
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (1)