HOLANDSKE PROSTITUTKE OSIGURANE: Bezbedne od požara prvi put
PROSTITUTKE u Holandiji dobile su prvi put mogućnost da se osiguraju u slučaju požara i osiguranja od odgovornosti pod uslovom da su registrovane u Privrednoj komori te zemlje. Kompanija koja je prihvatila da ih osigurava je nacionalni gigant u toj oblasti, Nationale-Nederlanded (NN). Holandski ministar za pravosuđe i bezbednost Erik van der Burg pozdravio je odluku kompanije NN.
Foto: Piksabej
Prostitutke u Holandiji su nedavno takođe dobile podršku holandskog bankarskog udruženja, NVB, i holandske centralne banke tako što im je olakšana procedura da otvore poslovne bankovne račune.
Osiguranje NN postalo je tako prva osiguravajuća kuća koja nudi usluge prostitutkama, objavio je holandski Tajms. Osiguravajuća kuća navodi da u Holandiji ima oko 20.000 prostitutki.
Ranije je njihova jedina varijanta za osiguranje bila kod kompanije "De Verende" koja obezbeđuje polise sa visokim premijama kao neku vrstu "sigurnosne mreže" za ljude koji nemaju mogućnost da se osiguraju u nekoj drugoj kompaniji.
Preporučujemo
"Rusi, ostaćete u blatu da umrete ako odete u Ukrajinu!" Zlokobne reči vođe NATO pakta
03. 06. 2026. u 22:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)