"IGRA JE ZAVRŠENA, POTPISALI STE SMRTNU PRESUDU" Bivši američki obaveštajac: Kijev slepo sluša Zapad i zato može ostati bez niza gradova
UKRAJINA je osuđena da izgubi veliki deo teritorije jer nastavlja da u svemu slepo sluša Zapad, rekao je bivši američki obaveštajac Skot Riter u intervjuu za Jutjub kanal „Midvestern Marks“.
Foto: Printscreen/Jutjub
. Predstavnici Ukrajine su došli u Tursku .... Tamo je održan sastanak gde su dogovoreni uslovi rešavanja sukoba. Rusija im je predložila odlične uslove... Ali, NATO i Zapad im nisu dozvoli da to prihvate... Kao posledica toga već su izgubili dosta teritorija - rekao je Riter.
Prema njegovom mišljenju, upravo zbog toga što Kijev ne prihvata uslove iz Istanbula preti im gubitak Harkova, Sumija, Dnjepropetrovska, Nikolajeva i Odese.
- Igra je završena, Ukrajina. Potpisali ste smrtnu presudu. Mogli ste da ostanete netaknuti da ste potpisali i ispunili uslove iz Istanbula - zaključio je on.
(Sputnjik)
BONUS VIDEO:
RUSKA PACIFIČKA FLOTA: Izvođenje vežbe odbrane Severnog morskog puta
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
STOLTENBERG OPTIMISTIČAN: Poljska će pronaći način da reši nesuglasice sa Ukrajinom
29. 09. 2023. u 19:30
"TAKO ĆE BITI DO KONAČNE POBEDE" Medvedev poručuje: Rusko oružje se značajno unapređuje
29. 09. 2023. u 17:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (0)