"UPLAŠILA SAM SE, JER I JA IMAM DETE..." Žena koja je loš plivač skočila u vodu i spasila autističnog dečaka (VIDEO)
ŽENA iz Mičigena proglašena je herojem nakon što je spasila četvorogodišnjeg autističnog dečaka koji je pao u jezero, javlja "Insajd edišn".
Foto: Printskrin/Jutjub/ Inside Edition
Kamera s ulaznih vrata kuće snimila je dete kako trči pravo prema vodi. Kada je došao do ivice, dečak je na trenutak zastao, ali je izgubio ravnoteži i pao u vodu.
Njegova baka, koja ga je čuvala, počela je da vrišti i doziva pomoć.
- U vodi je! U vodi je! - vrištala je baka, a onda je naišla Džesika Bauer.
Bez trunke oklevanja potrčala je ka vodi, usput stigavši samo da iz zadnjeg džepa izvuče telefon i baci ga u travu iza sebe.
- Bacila sam telefon i potrčala, a nisam dobar plivač - rekla je Džesika u videu koji je snimila nakon spasavanja, dok je skidala cipele pune vode i mulja. Videlo se da je veoma uzbuđena.
- Uplašila sam se jer i ja imam dete, trogodišnje - dodala je ova heroina.
- Mogla sam samo da 'plivam' psećim stilom - rekla je Džesika za "Insajd edišn", dodavši da u tom trenutku nije razmišljala o tome da, zapravo, rizikuje i svoj život.
Dečakova majka srela se sa Džesikom i rekla da je ona za nju heroj.
- Ona je bukvalno anđeo sa neba. Naročito zbog toga što je u pravo vreme bila na pravom mestu - rekla je dečakova majka.
Utapanje je glavni uzrok smrti autistične dece, navodi "Insajd edišn", ali ne i u ovom slučaju. I to zahvaljujući ovoj hrabroj ženi.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO: BORBA ZA POTOMSTVO : Dobila je devet malih anđela
Preporučujemo
GDE SU VANZEMALjCI? Američka vlada objavila kartu najvećih NLO žarišta u svetu
06. 09. 2023. u 21:53
POLA MILIJARDE DOLARA MANjE ZBOG ŠTRAJKA GLUMACA: WB očekuje smanjenje profita
05. 09. 2023. u 22:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)