MINISTARSTVO ODBRANE POTRVDILO: Sirijska armija odbila napad terorista na zapadu Alepa
SIRIJSKA vojska sprečila je napad militanata terorističkih organizacija na zapadu Alepa, saopštilo je Ministarstvo odbrane Sirije na društvenoj mreži Fejsbuk (u vlasništvu korporacije „Meta“, zabranjena u Rusiji).
Foto: Profimedia/Ilustracija
- Jedinice naših oružanih snaga, koje su dejstvovale na zapadnoj periferiji Alepa, odbile su napade naoružanih terorističkih organizacija, nanevši im velike gubitke u tehnici i ljudstvu, i uništivši mehanizme za ispaljivanje raketa - ističe Ministarstvo.
(Sputnjik)
BONUS VIDEO: BIZARAN FESTIVAL - "Dok se krv ne prolije"
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SKROMNOST JE VRLINA VELIKIH: Ovako je Aleksandar Berček govorio o vaspitanju svoje dece
03. 09. 2023. u 18:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
"TRAMP JE U PRAVU, ŠVERCOVALI SMO SE": Kolinda o napetostima između Rusije i NATO-a: "Bojim se eskalacije!"
JOŠ jedan neidentifikovani dron juče je ušao je u vazdušni prostor Litvanije - treći dan zaredom. Glavni sekretar NATO-a Mark Rute, tokom poseta vežbi civilne odbrane u Švedskoj, poručio je da je Savez spreman da odgovori na svaku pretnju.
22. 05. 2026. u 08:40
Komentari (0)