BLISKI SUSRETI: Zvaničnik Pentagona o suočavanju američkih snaga i ruskih bespilotnih letelica
TOKOM rata u Ukrajini, bilo je bliskih susreta između američkih snaga i "ruskog naoružanja", posebno bespilotnih letelica, rekao je jedan neimenovani zvaničnik Pentagona tokom današnjeg razgovora sa novinarima.
Foto
- Bilo je nekoliko preleta bespilotnih letelica u blizini granice sa Belorusijom, nedaleko od nekih naših jedinica - rekao je američki zvaničnik i dodao da takve situacije nisu izazvale uzbunu na terenu i u Pentagonu, prenosi Si-En-En.
- Ništa nas to nije uzbunilo, jer to nije bilo nešto na šta ne bismo bili spremni. Ali da, to se dogodilo - rekao je zvaničnik koji nije mogao da potvrdi da li su dronovi bili beloruski ili ruski, ali je potvrdio da su u svakom slučaju smatrani pretnjom.
BONUS VIDEO: RUSI GAĐALI AZOVŠTALj: Pogledajte kako radi projektil, zastrašujuća eksplozija sve uništava
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OVO SU DRONOVI OBORENI NAD RUSIJOM: Ukrajinski Bajraktari završili na zemlji
25. 04. 2022. u 15:54
STIŽE "FENIKS DUH": Amerikanci šalju oružje specijalno dizajnirano za Ukrajinu
22. 04. 2022. u 22:02
POGLEDAJTE - RUSKI DRON IZNAD POSLEDNjEG UPORIŠTA PUKA AZOV: Čeličana Azovsatlj iz ptičije perspektive (VIDEO)
21. 04. 2022. u 20:08 >> 20:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
"ŽELIM OSVETU": Putin izdao naredbu - neka počne odmazda
Veliki broj mrtvih u napadu koji jedna strana naziva "terorističkim aktom", a druga "legitimnim ciljem".
23. 05. 2026. u 19:33
Komentari (0)