NESLAVNI REKORD SARAJLIJE: Za prekršaje duguje 257.163 maraka!
PU Istočno Sarajevo privremeno je oduzela "fijat punto" od Faruka Jazvina (46) iz Sarajeva koji u registru neplaćenih novčanih kazni ima dug u iznosu od, verovali ili ne, 257.163 KM!

Foto: O. Matavulj
Ovog neslavnog rekordera patrola policije je 13. marta zaustavila u Vojkovićima u Istočnoj Ilidži, pri kontroli saobraćaja.
- Vozač je u momentu kontrole upravljao neregistrovanim vozilom, bez registarskih oznaka, kao i pre sticanja prava na upravljanje - saopštila je policija.
Dodaju da je vozilo privremeno oduzeto, a uvidom u službene evidencije utvrđeno je da je reč o višestukom povratniku u činjenju prekršaja.
- U registru novčanih kazni vozač ima dug u iznosu od 257.163 KM. Protiv F.J. sudu u Sokocu biće podnešen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka zbog počinjenih prekršaja - navodi se u saopštenju.

PUTIN NA SASTANKU IZDAO NAREĐENjE VOJSCI: Zarobljene u Kursku tretirajte kao teroriste, hitno oslobodite čitavu teritoriju!
RUSKI predsednik Vladimir Putin održao je sastanak na jednom od komandnih mesta grupe Kursk, rekao je novinarima portparol Kremlja Dmitrij Peskov. On je na sastanak stigao u vojnoj uniformi.
12. 03. 2025. u 20:09

ŠVAJCARSKI VELTVOHE O PRESUDI DODIKU: Šmit koristi kvazi diktaturu da bi eliminisao nepoželjne političare
ŠVAJCARSKI list Veltvohe je u okviru teksta o aktuelnoj situaciji u BiH, optužio je Nemca Kristijana Šmita da koristi kvazi diktatorsku moć da bi eliminisao nepoželjne političare i upozoravaju Bern kakva ih sudbina čeka ako pristanu na saradnju sa EU.
12. 03. 2025. u 16:03

TRAMPOV UNUK IMA SRPSKO IME: Nosili ga naši slavni vitezovi i vladari - ima jaku simboliku u porodici predsednika SAD
DONALD Tramp Mlađi, sin američkog predsednika, posetio je Beograd radi sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
12. 03. 2025. u 10:36 >> 10:37
Komentari (0)