MAKEDONCI PRIMORANI DA UVEDU NOVE MERE: Narod ne poštuje preporuke - brojke rastu!
SEVERNA Makedonija prijavila je 152 nova slučaja i devet preminulih od posledica zaraze korona virusom u poslednja 24 sata.
Foto: Piksabej
Od poslednjeg preseka, testirano je 1.630 građana, a oporavilo se 126. Policija svakodnevno registruje veliki broj onih koji krše obavezne preventivne mere, pa je zbog nenošenja maski samo od juče kažnjeno 680 osoba.
Zbog tako velikog broja prekršilaca, vlada razmišlja o tome da poveća novčani iznos kazne za nenošenje maski i najavljuje da će pooštriti kontrole u ugostiteljskim objektima, rekao je ministar unutrašnjih poslova Oliver Spasovski.
Preporučujemo
HRVATSKA EKONOMIJA NASTAVLjA DA TONE: Pad BDP-a od 8 odsto će ostaviti teške posledice
25. 09. 2020. u 00:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
UKRAJINA JE PALA NA KOLENA: Stigao ultimatum koji ne smeju da odbiju
LIDER poljske opozicione partije Pravo i pravda i bivši premijer Poljske Jaroslav Kačinjski poručio je da Ukrajina ne može biti primljena u Evropsku uniju dok ne odbaci politiku veličanja Stepana Bandere, Ukrajinske ustaničke armije i Organizacije ukrajinskih nacionalista.
05. 07. 2026. u 07:22
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)