PREMINULO PETOGODIŠNJE DETE KOJE JE PALO SA 4. SPRATA: Velika tragedija u Sarajevu
DETE koje je palo s balkona na Stupu u Sarajevu preminulo je.
Foto: Printscreen
Smrt deteta konstatovana je večeras u 20.40 časova na Kliničkom centru Univerziteta Sarajevo, potvrđeno je u MUP-u Kantona Sarajevo.
- Nažalost, uprkos naporima lekara, konstatovana je smrt deteta, rođenog 2020. godine, a koje je danas posle podne, u ulici Stupska, palo sa balkona na četvrtom spratu zgrade - saopštila je portparol kantonalnog MUP-a Mersiha Novalić.
Uviđajem, koji vrše pripadnici Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo, rukovodi tužilac Kantonalnog tužilaštva.
(Srna/Blic)
Preporučujemo
DETE PALO SA 4. SPRATA ZGRADE Hitno prevezeno u Klinički centar u Sarajevu
08. 03. 2025. u 20:02
ZUKAN HELEZ PALI SRBIJU “BRANEĆI” STUDENTE I OPOZICIJU! Pametnom dosta
05. 03. 2025. u 14:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RASPADA SE PARTNERSTVO SA PUTINOM: Ukrajina dobila ključnog saveznika u NATO-u
PRE otprilike deset godina, rat u Siriji pomogao je da se stvori neočekivano partnerstvo na Bliskom istoku između Turske i Rusije. Međutim, ono se sada raspada, tvrdi Njujork tajms. Naime, Turska snažno pomaže Ukrajini da stvori uporište u delu sveta gde je ruski predsednik Vladimir Putin ranije uživao značajan uticaj.
08. 06. 2026. u 09:25
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)