PREMINUO I DEČAK (15) IZ AUTOMOBILA SMRTI: Posle jezive smrti majke i ćerke, bitku izgubio i mališan

DEČAK (15), koji je teško povređen u saobraćajnoj nesreći na auto-putu A3 kod Nove Gradiške, preminuo je u sredu u KBC Osijek.

ПРЕМИНУО И ДЕЧАК (15) ИЗ АУТОМОБИЛА СМРТИ: После језиве смрти мајке и ћерке, битку изгубио и малишан

Foto: G. Šljivić

Vest je potvrdila portparolka PU brodsko-posavske Kata Nujić.

Saobraćajna nesreća se dogodila 24. jula oko 22.55 sati kad je turski državljanin (40), koji je vozio automobil francuskih oznaka, udario u prikolicu automobila ispred sebe.

Istraga je pokazala da vozač nije održavao dovoljan razmak.

Tom prilikom nastradale su državljanka Turske (43) i državljanka Francuske (19), koje su majka i ćerka, dok su tinejdžerka (18) i petnaestogodišnjak, francuski državljani, teško povređeni i prebačeni u KBC Osijek.

Vozač automobila je zadržan na lečenju u bolnici u Novoj Gradiški.

24 sata

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

Konkurs je otvoren: ko zakasni – ostaje bez šanse za ROMA Company subvencije