BRUKA U ZAGREBU: Doček Makrona u patikama (FOTO)
PREDSEDNIK Zoran Milanović danas je na Pantovčaku primio francuskog predsednika Emanuela Makrona.
Foto: Tanjug/AP Photo/Darko Vojinovic
U kancelariji predsednika bili su brojni zvaničnici, među kojima i zagrebački gradonačelnik Tomislav Tomašević.
Prilikom svečanog prijema Makrona, Tomašević se nije odrekao svoje omiljene obuće. Uz crno odelo, belu košulju i plavu kravatu, obuo je crne patike.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI STRAVIČNI DETALjI SMRTI MARIJE (21): Dok ležala nepomična, radnik povukao jeziv potez koji je šokirao sve (VIDEO)
Smrt Marije (21) nakon bandži skoka u Brazilu dobila je novi obrt pošto svedok tvrdi da je zaposleni uklonio njenu GoPro kameru sa mesta nesreće.
16. 06. 2026. u 12:22
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
UKRAJINA - ZEMLjA KOJA NESTAJE: Strašno - objavljeno koliko sada imaju stanovnika! Ruske procene crne, zapadne ništa "svetlije"
UKRAJINA se trenutno suočava sa onim što demografi nazivaju "demografskom katastrofom".
15. 06. 2026. u 22:12
Komentari (0)