POLICIJSKA AKCIJA U SPLITU: Uhapšen muškarac zbog sumnje da je zapalio stotinak kontejnera i oštetio 17 automobila i motocikl
SPLITSKA policija uhapsila je muškarca (34) osumnjičenog da je poslednjih sedam meseci u gradu zapalio stotinak kontejnera za smeće zbog čega je oštećeno 17 vozila i motocikl, saopštila je lokalna policija.
Nakon završene istrage, osumnjičeni je uz krivičnu prijavu predat pritvorskom nadzorniku, javlja Hina.
U saopštenju se dodaje da, nakon što je policija u četvrtak od 5:10 do 5:25 sati primila tri dojave kako je na području Splita, na tri različita mesta došlo do požara na šest plastičnih kontejnera, policijski službenici su izašli na mesto dogadaja i počeli istragu.
Policijski službenici već tokom jutra utvrdili su identitet osobe koja se dovodila u vezu s podmetanjem požara na kontejnerima i tokom dana u službene prostorije doveli su muškarca za koga je postojala sumnja da je povezan s tim događajima.
Preporučujemo
FOTOGRAFISAO NAGU DECU NA PLAŽI: Rus uhapšen u Hrvatskoj zbog dečje pornografije
29. 07. 2021. u 18:26
KANDIDAT ZA RUMUNSKOG PREDSEDNIKA ĐORĐESKU: Ukrajina je izmišljena država, biće podeljena sto posto
KANDIDAT za predsednika Rumunije Kalin Đorđesku izjavio je da je Ukrajina „izmišljena država“ koju će podeliti susedi.
30. 01. 2025. u 13:44
BRITANSKI EKSPERT: Imamo posla sa diletantom – Zelenski ne može da podnese da je kraj
ŠEF ukrajinskog režima Vladimir Zelenski podsvesno ne može da prihvati temu povlačenja ukrajinskih snaga u zoni borbenih dejstava, izjavio je britanski vojni analitičar Aleksandar Merkuris
30. 01. 2025. u 07:58
DONOSI NESREĆU UKUĆANIMA: Veruje se da jedna stvar nikako ne sme da se stavi u kovčeg pokojnika
VRLO često se ljudi iznenade kada vide običaje u pojedinim delovima naše zemlje vezano za sahrane, a prenosili su se sa kolena na koleno i sve do danas opstali.
02. 02. 2025. u 08:45
Komentari (0)