SNIMANJE U BEOGRADU: Nastavak filmske "Oluje"
SNIMANjE filma i serije "Oluja", prvog domaćeg projekta koji se bavi stradanjem Srba u Hrvatskoj tokom pogroma 1995, nastavljeno je u nedelju u zdanju Farmaceutskog fakulteta u Beogradu.
Foto Katarina Cvijov
Tu su "pali" prvi kadrovi koji se snimaju u glavnom gradu, budući da je najveći deo materijala snimljen tokom leta i jeseni na lokacijama u okolini opština Ub i Valjevo.
"Omega" produkcija je u julu najavila početak snimanja filma i serije, sa glumačkom ekipom na čijem su čelu Zlatan Vidović i Jovo Maksić, a igraju i Davor Janjić, Jelena Čović, Marija Pikić, Ljubiša Milišić, Ivan Vujić, Milica Stanković i drugi.
Premijera je najavljena za ovu godinu.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
VATRENO NA KRIMU: Ukrajina "odsekla" poluostrvo, mostovi sravnjeni - eksplozije i požari na vojnim i infrastrukturnim lokacijama
U NOĆNOM napadu dronovima izbio je požar u rafineriji nafte Afipski u ruskom Krasnodarskom kraju, strateškom energetskom pogonu koji je od početka rata česta meta napada.
11. 06. 2026. u 15:25
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)