LJUBIVOJE RŠUMOVIĆ ODUŠEVIO PRATIOCE: Napisao pesmu i objasnio kako je pobedio koronu (VIDEO)
PISAC Ljubivoje Ršumović uspeo je da pobedi koronu. Omiljeni dečiji književnik poslao je poruku iz svog doma i otkrio šta je radio tokom boravka u bolnici.
Foto K. Mihajlović
- Dragi prijatelji, mladi i vi malo stariji, i vi najstariji, koji ste mi poželeli brz oporavak posle ove bolesti, ove napasti koja nam ne da da normalno živimo i radimo. Ja vam se zahvaljujem, a naravno kako bi mogao da vam se zahvalim nego onim što najbolje umem da radim, a to je da napišem neku pesmu o tome. Ležeći u bolnici, napisao sam pesmu "Drvene noge" i pročitaću vam jedan deo te pesme za početak - otkrio je Ršum na svom Instagramu.
Omiljeni dečji pisac i autor kultnih dečjih emisija "Fazoni i fore", "Dvogled" i "Hiljadu zašto", otpušten je iz bolnice. Ršum je pre nedelju dana otpušten iz bolnice gde je bio na lečenju. Podsetimo, Ljubivoje Ršumović je hospitalizovan nakon što se zarazio virusom korona, ali je vakcinisan, te je uspeo da se izbori sa zarazom, a i sam je verovao u svoj oporavak.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ONA JE BORKINA SESTRA: Poznata u svetu filma, snaha Ljubivoja Ršumovića
30. 11. 2021. u 17:15 >> 18:03
LjUBIVOJE RŠUMOVIĆ POBEDIO KORONU: Sjajne vesti - čuveni pesnik otpušten iz bolnice
22. 11. 2021. u 20:10
OGLASIO SE LjUBIVOJE RŠUMOVIĆ: Pesnik otkrio kako se oseća nakon što je hospitalizovan
05. 11. 2021. u 20:24
HOSPITALIZOVAN LjUBIVOJE RŠUMOVIĆ: Dečji pesnik i književnik zaražen korona virusom
05. 11. 2021. u 19:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)