"NOVOSTI" SAZNAJU: Ubica iz Vranja priznao krivično delo
Igor Š.(26) iz Vranja koji se sumnjičio za ubistvo Vojislava S., poznatog kao Vojča danas je na saslušanju u Višem javnom tužilaštvu u Vranju priznao krivično delo, potvrđeno je "Novostima".
Foto: D. R.
U tužilaštvu kažu da je iz više zakonskih razloga predložen pritvor, ali da se očekuje odluka sudije za predhosni postupak.
Ranije naložena obdukcija tela ubijenog Vojislava S. je u toku.
Podsećamo da je telo poznatog gradskog lika Vojislava S. pronađeno juče ujutru u dvorištu kuće u ulici Pere Mačkatovca u Vranju.
Mrtvozornik je odmah izrazio mišljenje da se zbog povreda sumnja na nasilnu smrt.
Brzom reakcijom policije i Tužilaštva priveden je Igor Š. koji je danas saslušan.
Preporučujemo
VOJISLAV UBIJEN ZBOG CIGARA I POGREŠNOG KUSURA? Jezivi detalji zločina u Vranju (FOTO)
26. 03. 2021. u 17:36
TUŽILAŠTVO NALOŽILO OBDUKCIJU: Poznat identitet muškarca čije je telo pronađeno u Vranju
26. 03. 2021. u 10:47
CRNO JUTRO U VRANjU: Pronađen još jedan leš, mrtvozornik procenio da je čovek ubijen!
26. 03. 2021. u 09:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 01:24
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)