UHAPŠEN UKRAJINAC: Švercovao 17 kg zabranjenih tableta
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave granične policije, u saradnji sa Bezbednosno-informativnom agencijom zaplenili su oko 18 kilograma tableta i uhapsili ukrajinskog državljanina S. V. (1973) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Foto: Despositphotos
Policija je na Graničnom prelazu Horgoš, pregledom automobila „škoda oktavija“ kojim je upravljao osumnjičeni, u fabričkim šupljinama vozila pronašla ukupno 17 paketa sa tabletama čiji je sastav na listi zabranjenih supstanci, saopštio je MUP.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Senti.
Preporučujemo
VOZILI POD DEJSTVOM MARIHUANE I AMFETAMINA: Policija privela dvojicu mladića
20. 03. 2021. u 17:41
UHAPŠEN NA DELU SA PLENOM: Muškarac pokušao da pokrade mehaničarsku radnju
20. 03. 2021. u 17:17 >> 17:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)