ADVOKATI OTKRIVAJU: Da li sem izjava devojaka postoje i drugi dokazi protiv Mike Aleksića?
DA li bi slučaj "Aleksić" koji danima puni novinske stupce, TV ekrane i stranice portala, mogao da bude prekretnica u pravosuđu, ali i u našem društvu.

Foto: Printscreen/Jutjub
Advokati Jugoslav Tintor i Zoran Jakovljević, prvi u svojstvu branioca Milene Radulović, a drugi Miroslava Aleksića, u odvojenim intervjuima za sutrašnje "Večernje novosti" otkrivaju:
- Da li, sem izjava devojaka koje su prijavile silovanje i seksualno zlostavanje i saslušanja mladih glumica postoje neki drugi dokazi koji terete Aleksića za ova teška krivična dela?
- Da li će slučaj koji je praktično na noge podigao i dobar deo regiona, dobiti sudski epilog i brže nego što je to uobičajeno?
- Zna li se koliko će ukupno devojaka u ovoj fazi postupka biti saslušano?
- Da li će ovaj slučaj ohrabriti ili obeshrabriti devojke ili žene da u budućnosti prijave nešto slično?
Opširnije u sutrašnjem štampanom izdanju "Večernjih novosti".
Preporučujemo

GLUMICE SPREMNE DA SE SUOČE SA ALEKSIĆEM: Milenin i Ivin advokat izneo detalje suđenja
23. 01. 2021. u 14:06

"DA MIKA DOBIJE VUKOVU NAGRADU?" Minja Subota o slučaju Aleksić - Koje su to kontrole?
23. 01. 2021. u 12:07

PUTIN NA SASTANKU IZDAO NAREĐENjE VOJSCI: Zarobljene u Kursku tretirajte kao teroriste, hitno oslobodite čitavu teritoriju!
RUSKI predsednik Vladimir Putin održao je sastanak na jednom od komandnih mesta grupe Kursk, rekao je novinarima portparol Kremlja Dmitrij Peskov. On je na sastanak stigao u vojnoj uniformi.
12. 03. 2025. u 20:09

ŠVAJCARSKI VELTVOHE O PRESUDI DODIKU: Šmit koristi kvazi diktaturu da bi eliminisao nepoželjne političare
ŠVAJCARSKI list Veltvohe je u okviru teksta o aktuelnoj situaciji u BiH, optužio je Nemca Kristijana Šmita da koristi kvazi diktatorsku moć da bi eliminisao nepoželjne političare i upozoravaju Bern kakva ih sudbina čeka ako pristanu na saradnju sa EU.
12. 03. 2025. u 16:03

TRAMPOV UNUK IMA SRPSKO IME: Nosili ga naši slavni vitezovi i vladari - ima jaku simboliku u porodici predsednika SAD
DONALD Tramp Mlađi, sin američkog predsednika, posetio je Beograd radi sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
12. 03. 2025. u 10:36 >> 10:37
Komentari (2)