UDARIO GA JE PESNICOM U GLAVU I ČOVEK JE PAO: Teško povređen muškarac, uhapšena dvojica Leskovčana
PRIPADNICI leskovačke Policijske uprave uhapsili su M.B.(35) iz Leskovca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška telesna povreda, i U.B.(20), iz istog grada, koji osumnjičen za krivično delo učestvovanja u tuči.
Sumnja se da je M.B., 27. septembra na parkingu ispred jednog lokala u Leskovcu, prišao dvadesettrogodišnjem mladiću i pesnicom ga udario u glavu nakon čega je on pao na asfalt i zadobio teške telesne povrede, dok je U.B., kako se sumnja, nakon verbalne rasprave, fizički napao drugog dvadesettrogodišnjeg mladića i nogom ga udario u glavu.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati, po nalogu osnovnog javnog tužioca, i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu u Leskovcu.
Preporučujemo
ČETVORO UHAPŠENO U Srebrenici otkrivena plantaža indijske konoplje
02. 10. 2020. u 09:03
ZA SKIDANjE CRNE MAGIJE NAPLATILI POLA MILIONA EVRA: Policija podnela krivične prijave
01. 10. 2020. u 13:58
UZIMALI I DO 2.400 EVRA PO OSOBI: Zbog krijumčarenja migranata 11 uhapšenih
01. 10. 2020. u 10:05
KOD MEDICINSKE SESTRE PRONAŠLI KOKAIN: Hapšenje u holu crnogorskog Kliničkog centra
30. 09. 2020. u 20:12
PUTIN: Situacija u Kurskoj oblasti veoma teška
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin je tokom sastanka sa vršiocem dužnosti guvernera Kurske oblasti Aleksandrom Hištajnom izjavio da je situacija u regionu veoma teška.
05. 02. 2025. u 17:31
BRITANSKI EKSPERT: Imamo posla sa diletantom – Zelenski ne može da podnese da je kraj
ŠEF ukrajinskog režima Vladimir Zelenski podsvesno ne može da prihvati temu povlačenja ukrajinskih snaga u zoni borbenih dejstava, izjavio je britanski vojni analitičar Aleksandar Merkuris
30. 01. 2025. u 07:58
(UZNEMIRUJUĆ SNIMAK) Dečak (15) hteo da opljačka penzionera (70) - ovaj ga ubio pištoljem, pa dokrajčio još jednim metkom
DOK je pokušavao da otvori vrata automobila, starac je izvadio revolver i upucao mladića iz blizine, a potom ga je "overio".
03. 02. 2025. u 16:43
Komentari (1)