POSLE SVAĐE UDARAO MAJKU PESNICOM: Jezivo nasilje u porodici u Zemunu
I. J. (45) uhapšen je zbog nasilja u porodici u Zemunu u saradnji sa Trećim OJT u Beogradu.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
On je, kako se saznaje, udario pesnicom majku V. J. (77) u glavu juče posle svađe tokom koje ju je vređao.
Određen mu je pritvor do 48 sati, napisana prijava za nasilničko ponašanje i izrečena mu je mera zabrane prilaska i komunikacije.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: SPAŠEN POSLE SEDAM DANA - Ruski spasioci izvukli muškarca iz ruševina u Turskoj
Preporučujemo
NIJE ČUDNO ŠTO SAM PODSTANAR Rada Manojlović očajna nakon prevare: "Bila sam glupa"
14. 02. 2023. u 21:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI STRAVIČNI DETALjI SMRTI MARIJE (21): Dok ležala nepomična, radnik povukao jeziv potez koji je šokirao sve (VIDEO)
Smrt Marije (21) nakon bandži skoka u Brazilu dobila je novi obrt pošto svedok tvrdi da je zaposleni uklonio njenu GoPro kameru sa mesta nesreće.
16. 06. 2026. u 12:22
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
UKRAJINA - ZEMLjA KOJA NESTAJE: Strašno - objavljeno koliko sada imaju stanovnika! Ruske procene crne, zapadne ništa "svetlije"
UKRAJINA se trenutno suočava sa onim što demografi nazivaju "demografskom katastrofom".
15. 06. 2026. u 22:12
Komentari (0)