BIVŠA MIS POGINULA U UDESU: Teška saobraćajna nesreća kod Šimanovaca
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se dogodila na putu Prhovo-Šimanovci tragično je izgubila život Mirjana Stojanović.
Foto M. Anđela
Mirjana je bila mis fotogeničnosti i finalistkinja izbora za Mis Srbije, 2007. godine, napisala je na svom fejsbuku nalogu Milanka Đorđević, vlasnica agencije "Miss Yu".
Kako su objavili mediji do tragedije je došlo kada se golf kojim je Mirjana upravljala sudario sa kamionom.
Preporučujemo
SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD BATOČINE: Deca povređena u sudaru kombija i kamiona!
20. 05. 2022. u 20:15
POLICAJAC DOCRTAO ZNAK: Tužilački savet Crne Gore razmatrao rad koleginice iz Nikšića
20. 05. 2022. u 08:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)