UDARIO IH JE KOLIMA, PA PREGAZIO MILICU: Pripremno ročište za saobraćajnu nesreću na Beogradskom keju
U VIŠEM sudu u Novom Sadu danas je održano ponovljeno pripremno ročište Ognjenu Kljajiću (29) iz Temerina, optuženom za saobraćajnu nesreću prošlog leta na Beogradskom keju u Novom Sadu u kojoj je poginula mlada umetnica Novosađanka Milica Miličević (28), a njen momak Zoran Janković (24) teško povređen. Glavni pretres je zakazan za 23. januar 2023. godine.
![УДАРИО ИХ ЈЕ КОЛИМА, ПА ПРЕГАЗИО МИЛИЦУ: Припремно рочиште за саобраћајну несрећу на Београдском кеју УДАРИО ИХ ЈЕ КОЛИМА, ПА ПРЕГАЗИО МИЛИЦУ: Припремно рочиште за саобраћајну несрећу на Београдском кеју](/data/images/2022-11-17/287588_beogradski-kej-foto-ljp_fmob.jpg)
FOTO.Lj.P.
Pripremno ročište je ponovljeno, kako saznajemo u Višem sudu, jer je u međuvremenu promenjen postupajući sudija.
Kljajić je pušten iz pritvora da se brani sa slobode, jer je prihvaćena kaucija, odnosno ponuđeno jemstvo, a reč je o sumi nešto većoj od 126 hiljada evra. U tom iznosu je na nepokretnu imovinu Kljajićevog oca stavljena hipoteka.
Sud je prihvatio Kljajićevo obećanje da do kraja krivičnog postupka neće pobeći i da bez odobrenja suda neće napustiti boravište, a ukoliko prekrši dato obećanje, jemstvo, odnosno hipoteka na nekretninama biće realizovana u korist republičog budžeta.
Saobraćajna nesreća u kojoj je poginula mlada umetnica, a njen momak, takođe umetnik teško povređen, dogodila se u noći između 7. i 8. avgusta 2021. godine a dvadesetdevetogodišnjak se tereti da je „rendž roverom“, na Beogradskom keju prema Žeželjevom mostu, naleteo na Jankovića koji je upravljao skuterom i njegovu devojku koja je sa njim bila na dvotočkašu, i oboje su imali zaštitne kacige.
Mladić i devojka su od siline udarca odleteli tridesetak metara, a vozač automobila je bežeći sa mesta nesreće,kako se sumnja, pregazio Milicu, koja je nekoliko sati kasnije, uprkos naporima lekara, preminula u bolnici. Teško povređeni Janković je bio hospitalizovan u Institutu za plućne bolesti u Sremskoj Kamenici.
Ubrzo posle strašne nesreće, policija je uspela da pronađe odbeglog vozača „rendž rovera“, koji je bežeći sa mesta nesreća, navodno udario u još jedno vozilo, parkiranu „mazdu“ CX-5. Usput mu je otpala tablica sa kola, što je, kako saznajemo, policiji olakšalo posao u njegovom pronalasku. Navodno je imao 1,8 promila alkohola u organizmu.
Preporučujemo
![PUBLIKA BILA ŠOKIRANA VENSOVIM IZLAGANJEM: Spomenuo i izbore u Rumuniji, sasuo Evropi istinu u lice PUBLIKA BILA ŠOKIRANA VENSOVIM IZLAGANJEM: Spomenuo i izbore u Rumuniji, sasuo Evropi istinu u lice](/data/images/2025-02-14/572847_tan2025-02-1414552027-0-1_kf.jpg?time=1739558680)
PUBLIKA BILA ŠOKIRANA VENSOVIM IZLAGANjEM: Spomenuo i izbore u Rumuniji, sasuo Evropi istinu u lice
UČESNICI Minhenske bezbednosne konferencije slušali su govor potpredsednika SAD Džej-Di Vensa gotovo bez aplauza, pokazuje snimak prenosa njegovog nastupa na sajtu Bele kuće.
14. 02. 2025. u 17:34
![OTKRIVEN UZROK SMRTI SRPSKE PEVAČICE: Preminula u kolima Hitne pomoći OTKRIVEN UZROK SMRTI SRPSKE PEVAČICE: Preminula u kolima Hitne pomoći](/data/images/2025-02-12/572152_jasna-bosnjakovic-nikad-nije-kasno_kf.jpg?time=1739372786)
OTKRIVEN UZROK SMRTI SRPSKE PEVAČICE: Preminula u kolima Hitne pomoći
JASNA Bošnjaković, pevačica i nekadašnja učesnica šoua „Nikad nije kasno“, preminula je iznenada u 48. godini, na putu ka bolnici.
12. 02. 2025. u 16:05
![RASKRINKAO ESTRADU: Pronađena knjiga Saše Vidića RASKRINKAO ESTRADU: Pronađena knjiga Saše Vidića](/data/images/2023-04-24/343739_vidic_kf.jpg?time=1739703299)
RASKRINKAO ESTRADU: Pronađena knjiga Saše Vidića
MODNI kreator Saša vidić preminuo je 23. aprila 2023. godine. Radio je kao stilista mnogih ličnosti, a sa nkima je bio toliko blizak da su mu poveravali svoje najintimnije trenutke iz života.
16. 02. 2025. u 11:54
Komentari (0)