OPTUŽENA ZA TEŠKO UBISTVO STARICE: Jeleni Špagović odloženo suđenje za dva meseca
KRAJ suđenja Jeleni Špagović, optuženoj za teško ubistvo starice Majde Garović u Zemunu, prolongiran je praktično za dva meseca.
Foto: Novosti arhiva
Na današnjem ročištu je trebalo da budu izvedeni dokazi i iznete završne reči, ali je branilac optužene smatrao da treba da se u sudnici neposredno ispitaju medicinski veštaci Slobodan Savić i Đorđe Alimpijević, kako bi objasnili svoj nalaz i mišljenje. Tako da će oni biti pozvani na sledeće ročište 23. maja.
Posle toga će biti doneta i prvostepena presuda Jeleni Špagović. Ona je i priznala ubistvo, ali je tvrdila da se to desilo prilikom svađe i da nije bilo iz koristoljublja.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSI O NAPADU NA PRAVOSLAVNU SVETINjU: Američki "patriot" pogodio Kijevsko-pečersku lavru
MINISTARSTVO odbrane Rusije tvrdi da je Kijevsko-pečerska lavra pogođena raketnim sistemom protivvazdušne odbrane "patriot" američke proizvodnje, navodeći da bi jedan od razloga za to moglo da bude slanje Ukrajini tih raketa kojima je istekao rok korišćenja.
15. 06. 2026. u 10:10
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
ŠTA JE BRE OVO? Misteriozna životinja snimljena u Mačvi (VIDEO)
Kratak video, za koji se navodi da je nastao iz vozila na području Mačve.
13. 06. 2026. u 20:49
Komentari (0)