ŠARIĆEVA ODBRANA TRAŽI IZUZEĆE SUDIJA: Odloženo razmatranje presude za pranje para
ŽALBENA sednica na kojoj je trebalo da se razmatra prvostepena presuda Specijalnog suda, kojom je Darko Šarić osuđen na devet godina zatvora zbog pranja novca, danas je odložena pred Apelacionim sudom u Beogradu, jer je zatraženo izuzeće četvoro od petoro sudija koji čine veće.
Foto: Z. Jovanović
Izuzeće sudija zatražili su jer su oni potvrdili prvostepenu presudu kojom je Šarić osuđen za trgovinu narkoticima.
Između ostalog, Šarić i njegov branilac su naveli da je predsednik veća, sudija Milimir Lukić komentarisao u javnosti slučajeve koji se vode protiv Pljevljaka.
BONUS VIDEO: Darko Šarić stigao u Specijalni sud
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)