TEŠKA SAOBRAĆAJKA U BEOGRADU: Dve osobe povređene ispod Mostarske petlje

DVE osobe teško su povređene u saobraćajnoj nesreći tokom noći ispod Mostarske petlje, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.

ТЕШКА САОБРАЋАЈКА У БЕОГРАДУ: Две особе повређене испод Мостарске петље

Foto: M.Stevanović

Povređene osobe je ekipa Hitne pomoći odvezla u Urgentni centar.

U Beogradu su se u toku noći dogodile još dve lakše saobraćajne nezgode, a 23 ekipe Hitne pomoći su intervenisale 106 puta, od čega je bilo 21 na javnom mestu.

Za pomoć su se najviše javljali hronični bolesnici - astmatičari, hipertenzičari, psihijatrijski i pacijenti sa malignitetima, navode u Hitnoj pomoći.

BONUS VIDEO:

TUŽAN PRIZOR: Nakon sahrane sestra Ivana mazi Bojanin krst

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone