SUDAR NA ULAZU U ZVEZDAN KOD ZAJEČARA: Tri osobe povređene
NA ULAZU u selo Zvezdan, u sudaru dva putnička vozila, koji se dogodio na putu Zajećar – Paraćin, tri osobe su povređene.
Foto: Radio Magnum
U saobraćajnoj nezgodi, koja se dogodila danas oko 11.10 sati, na putu Zajećar – Paraćin, kod Fabrike mernih transformatora, na ulazu u selo Zvezdan, povređene su tri osobe starosti oko 60 godina.
Oni su zbrinuti na Urgentnom odeljenju zaječarskog Zdravstvenog centra, gde je u toku proces dijagnostike, inicijalnog zbrinjavanja i utvrđivanja stepena povreda.
Foto: Radio Magnum
U ovom udesu učestvovala su putnička vozila „opel“ i „seat“. Nakon sat vremena, saobraćaj n a ovoj deonici je ponovo normalizovan, a tokom uviđaja je bio obustavljen i odvijao se alternativnim pravcima.
Preporučujemo
DETE POVREĐENO U SUDARU AUTOBUSA I VOZILA: Saobraćajna nesreća u Kaluđerici
01. 06. 2026. u 21:55
SIN UBIO OCA DA BI ODBRANIO MAJKU? Novi detalji porodične tragedije u Bečeju
01. 06. 2026. u 19:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)