TEŠKA NESREĆA U NIŠU: Mladić (29) i devojka (22) sleteli sa puta pa se zakucali u banderu
DEVOJKA (22) i mladić star 29 godina povređeni su rano jutros u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na rasrsnici Bulevara Nikole Tele i Pantelejske ulice.
Foto: Shutterstock
Do nesreće je došlo kada je vozilo “audi” niških registarskih tablica kojim je upravljao dvadesetdevetogodišnjak, pretpostavlja se usled velike brzine, oko 3.20 sati sleteo s puta na kružnom toku i udario u stub električne rasvete.
Mada je vozilo pretrpelo velika oštećenja, dvoje mladih na svu sreću prošlo je bez težih povreda. Hitna pomoć je oboje transportovala u niški Univerzitetski klinički centar.
O nesreći je obavešteno Osnovno javno tužilaštvo u Nišu.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: OVAKO SU "PALI" NARKO DILERI IZ NOVOG SADA: Zaplenjeno 130 kg marihuane
Preporučujemo
TRI SAOBRAĆAJNE NESREĆE ZA NOĆ: Povređeno više osoba, jedna završila na Urgentnom
13. 01. 2024. u 07:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)