"LIFT SE ODJEDNOM OTKAČIO I PAO, SIN MI JE TEŽE POVREĐEN": Detalji drame na Voždovcu
OTAC i sin, Milan i Vladislav Bondžić, mogli su da nastradaju kada se u petak, u jednoj zgradi na Voždovcu, otkačio lift koji su demontirali.
Foto D. N.
Na sreću, prošli su sa povredama i nije bilo izgubljenih života.
- Radili smo demontažu lifta i on se u jednom trenutku otkačio i pao. Vladislav je bio u platformi, a ja iza, tako da je on povređen teže nego ja i nalazi se u Kliničkom centru - kaže Milan za Telegraf.rs.
Objašnjava da je i on sam prilično ugruvan, a da o sinu čeka informacije.
- Nije životno ugrožen, danas treba da dobijemo informacije o njegovom stanju i daljim lekarskim procedurama. Vlada je još na lekarskom posmatranju, koliko sam razumeo, napukla mu je jagodična kost - dodaje.
BONUS VIDEO: PLjAČKA U CENTRU BEOGRADA: Lopovi kradu i pred kamerama
Preporučujemo
OTKAČIO SE LIFT, POVREĐENI OTAC I SIN: Drama na gradilištu na Voždovcu
23. 10. 2023. u 14:26
IZBIO POŽAR U LOKALU NA VOŽDOVCU: Vatrogasne ekipe hitno izašle na teren (VIDEO)
14. 10. 2023. u 00:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SARAJEVSKI MEDIJI BRUJE - VUČIĆ NAS JE SPASIO U ZADNjI ČAS: Omogućio nam da gledamo Svetsko prvenstvo, dok Konaković "bljuje vatru"
SARAJEVSKI Dnevni avaz objavio je tekst u kojem su priznali da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, preko saglasnosti za podršku Telekoma Srbija, praktično omogućio da građani Bosne i Hercegovine gledaju utakmicu svoje reprezentacije protiv Kanade na Svetskom prvenstvu.
12. 06. 2026. u 17:33
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
MACA NAPUSTIO PORODIČNI DOM: "Ne mogu više! Rekao sam da je volim i izašao iz stana"
DRAGAN Marinković Maca je nedavno govorio o teškim životnim trenucima tokom rata u Sarajevu kada je trebalo da napusti porodični dom.
12. 06. 2026. u 13:09
Komentari (0)