NIJE POMOGLA REANIMACIJA: Muškarac skočio sa Žeželjevog mosta, lekari konstatovali smrt
IZ DUNAVA na plaži Oficirac, sa sremske strane Dunava, u Petrovaradinu, jutros je izvučeno telo za sada nepoznatog mlađeg muškarca, koji je, nažalost, preminuo, uprkos pokušajima da ga reanimiraju.
Foto: N. Karlić
Kako je za "Novosti" rekao dr Zoran Krulj, portparol novosadskog Zavoda za hitnu medicinsku pomoć, njihova urgentna ekipa je na pomenutoj plaži intervenisala u 9.28 sati, po pozivu policije. Lekarska ekipa je pokušala reanimaciju, ali, nažalost, mogli su samo da konstatuju smrt.
Nepoznati muškarac, starosti oko 30 godina, kako nezvanično saznajemo, jutros je oko devet sati skočio u Dunav sa drumsko-železničkog mosta. Telo u vodi je prvi primetio jedan pecaroš i alarmirao policiju. Ribolovac je pomogao policajcima da telo muškarca izvade iz vode, pozvana je i Hitna pomoć.
Do dolaska lekarske ekipe, i oni su pokušali da reanimiraju muškarca.
Telo preminulog preneto je u Institut za sudsku medicinu, gde će da se utvrdi identitet i uzrok smrti.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)