PREŽIVELI SMO PRAVU AGONIJU: Ispovest Zorice iz Niša koju su sinoć izujedali psi (FOTO)
SINOĆ nešto pre 10 sati vraćala sam se od komšinice, samo što sam prešla ulicu izašla su 4-5 psa ispred mene, 4 su me napala. Htela sam da pobegnem u komšijsko dvorište i potrčala sma ka njemu, kada su oni skočili na mene i srušili me. Na svu sreću komšinice su čule zapomaganje i izašle pa su ih oterale inače bih verovatno mnogo više bila povređena. Isto je prošlo i dete kog su napali malo pre mene.
![ПРЕЖИВЕЛИ СМО ПРАВУ АГОНИЈУ: Исповест Зорице из Ниша коју су синоћ изуједали пси (ФОТО) ПРЕЖИВЕЛИ СМО ПРАВУ АГОНИЈУ: Исповест Зорице из Ниша коју су синоћ изуједали пси (ФОТО)](/data/images/2023-05-31/357500_357393-photo-f_fmob.jpg)
Foto: J.Ć.
Ovako za „Novosti“ priča Zorica P. iz Kamenice kod Niša koju su sinoć napali psi i naneli joj povrede na desnoj nozi, poveredu butine, nadkolenica i ogrebotine, na ruci ujede, a prilikom pada povredila je i rame.
Malo pre nje, ista grupa pasa napala je njenog komšiju četrnaestogodišnjaka.
- Desetak minuta pre nego što su mene napali, povredili su četrnaestogodišnje dete. Ujedali su ga po nogama, ali je nekako na svu sreću uspreo da se sakrije u zgradu adružnog doma koja se ruši, ali je uspeo tu da se skloni i tako je tu stajao, nije smeo da izađe sve dok nije čuo da je Hitna pomoć došla da zbrine mene. Onda je on izašao i tražio i on pomoć, pa su nas zajedno kolima Hitne odvezli. Kako je jutros majka rekla ušivai su ga, dublje rane – priča nam ona.
Kako kaže u pitanju su napušteni psi, ali o njima brinu komšije iz obližnjeg dvorišta koje je potpuno neograđeno, pa psi izlaze u potrazi za hranom.
- To su verovatno napušteni psi koje niko ne vezuje, prate ljude koji ih hrane, ili tu oko kontejnera traže hranu. Uglavnom nadležni ovozi pse, kastriraju ih i puste ih na obližnje izletište Dabilo, ali se oni vraćaju u potrazi za hranom - govori nam ona.
Kaže da je ovo je peti slučaj napada istih pasa za dva meseca, a treći u zadnje dve nedelje.
- Jutros u ambulanti su mi rekli da je žena koju su napali do pre dva dana dolazila na previjanje – priča ona. Meštani su zabrinuti jer su napadi sve učestaliji, a u blizini je osnovna škola koja je takođe neograđena. Više puta pokušavali su da reše problem, ali dosada nisu uspeli da utvrde ko je za njih nadležan.
![PUBLIKA BILA ŠOKIRANA VENSOVIM IZLAGANJEM: Spomenuo i izbore u Rumuniji, sasuo Evropi istinu u lice PUBLIKA BILA ŠOKIRANA VENSOVIM IZLAGANJEM: Spomenuo i izbore u Rumuniji, sasuo Evropi istinu u lice](/data/images/2025-02-14/572847_tan2025-02-1414552027-0-1_kf.jpg?time=1739558680)
PUBLIKA BILA ŠOKIRANA VENSOVIM IZLAGANjEM: Spomenuo i izbore u Rumuniji, sasuo Evropi istinu u lice
UČESNICI Minhenske bezbednosne konferencije slušali su govor potpredsednika SAD Džej-Di Vensa gotovo bez aplauza, pokazuje snimak prenosa njegovog nastupa na sajtu Bele kuće.
14. 02. 2025. u 17:34
![OTKRIVEN UZROK SMRTI SRPSKE PEVAČICE: Preminula u kolima Hitne pomoći OTKRIVEN UZROK SMRTI SRPSKE PEVAČICE: Preminula u kolima Hitne pomoći](/data/images/2025-02-12/572152_jasna-bosnjakovic-nikad-nije-kasno_kf.jpg?time=1739372786)
OTKRIVEN UZROK SMRTI SRPSKE PEVAČICE: Preminula u kolima Hitne pomoći
JASNA Bošnjaković, pevačica i nekadašnja učesnica šoua „Nikad nije kasno“, preminula je iznenada u 48. godini, na putu ka bolnici.
12. 02. 2025. u 16:05
![RASKRINKAO ESTRADU: Pronađena knjiga Saše Vidića RASKRINKAO ESTRADU: Pronađena knjiga Saše Vidića](/data/images/2023-04-24/343739_vidic_kf.jpg?time=1739703299)
RASKRINKAO ESTRADU: Pronađena knjiga Saše Vidića
MODNI kreator Saša vidić preminuo je 23. aprila 2023. godine. Radio je kao stilista mnogih ličnosti, a sa nkima je bio toliko blizak da su mu poveravali svoje najintimnije trenutke iz života.
16. 02. 2025. u 11:54
Komentari (1)