STARICA NASTRADALA NA PEŠAČKOM: Saobraćajna nesreća u Mataruškoj Banji kod Kraljeva
U saobraćajnoj nesreći koja se, pod još nerazjašnjenim okolnostima, dogodila večeras, oko 17 sati, u Žičkoj ulici u Mataruškoj Banji, nedaleko od Kraljeva, poginula je osamdesetjednogodišnja starica iz ovog mesta.
G.Šljivić (arhiva)
Kako nezvanično saznajemo, na nju je, dok se nalazila na pešačkom prelazu, naleteo „pežo“ kraljevačke registracije. Od zadobijenih povreda nesrećna starica na mestu je preminula.
Više okolnosti pod kojima se ova nesreća dogodila biće poznato nakon istrage koja je u toku.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
KOLIMA UDARIO U DRVO, POGINUO NA LICU MESTA: Teška saobraćajna nesreća na Novom Beogradu
25. 01. 2023. u 15:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (0)