NESREĆA NA PRUZI U NIŠU: Muškarca udarila šinska radna mašina
STARIJI muškarac nastradao je oko 9.45 sati na pruzi u Ulici Dušana Popovića u Nišu kada ga je udarila šinska radna mašina.
Foto: D. Balšić
Iz policije kažu da im je oko 9.45 prijavljeno da je nastradao muškarac, te da je uviđaj još u toku.
Nesreća se dogodina na improvizovanom prelazu preko pruge, a ne obeleženom.
Čovek je pokušao da pređe prugu, a najverovatnije nije pogledao ni levo ni desno nego je zakoračoio na šine u trenutku kad je naišlo šinsko vozilo.
BONUS VIDEO: DOKTORI SU BILI OKO NjEGA, UBRZO JE PREMINUO: Komšija o jezivom događaju u Velikoj Ivanči
Preporučujemo
OPTUŽIVAN ZA PREVARU, I RANIJE PRIVOĐEN: Šta se zna o suprugu nestale Ane Volš
09. 01. 2023. u 09:45
ŠERON STOUN PRIZNALA: Bilo mi je NEPRIJATNO pored Daglasa na snimanju "Niskih strasti"
08. 01. 2023. u 16:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SNIMCI VELIKOG NAPADA NA KIJEV: NATO članica hitno digla avione, Rusi zasuli prestonicu raketama i dronovima (VIDEO)
RUSIJA je tokom noći 6. jula pokrenula talase raketa i dronova ka Kijevu i okolnom regionu, pri čemu je poginulo najmanje 10 ljudi, a najmanje 56 je povređeno, samo nekoliko sati nakon što je predsednik Volodimir Zelenski upozorio na još jedan veliki napad na prestonicu.
06. 07. 2026. u 07:49
Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu "Ja volim Srbiju": "Tako su stajale stvari..."
VEST da bi glumica Mirka Vasiljević od septembra mogla da preuzme voditeljsku ulogu u kvizu "Ja volim Srbiju", umesto dosadašnje voditeljke Dragane Kosjerine, izazvala je veliku pažnju javnosti.
05. 07. 2026. u 21:54
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)