POŽAR U RIPNJU: Potpala pod plamen, hitno prevezena u Zvečansku
ŽENA, starosti oko 75 godina, zadobila je opekotine u požaru koji se danas dogodio u naselju Ripanj.
Foto: V. Ćirić
Danas se je u naselju Ripanj izbio požar, nakon što je žena starosti oko 75 godina palila strnjiku oko kuće.
U jednom momentu, plamen je buknuo i požar je zahvatio nesrećnu ženu.
Zadobila je opekotine lica i podlaktice, a Hitna pomoć ju je prevezla na lečenje na kliniku u Zvečanskoj ulici.
(Telegraf)
BONUS VIDEO:
Počelo gašenje požara u Preševu iz vazduha
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
POREKLO VOJINA ĆETKOVIĆA Rođen u Kruševcu, a koreni mu nisu iz Srbije: "Nikada se nisam odricao dedova i pradedova - ponosan sam"
"JESAM, ponosan sam na svoje poreklo."
20. 05. 2026. u 16:57
Komentari (0)