TINEJDŽER PRETUKAO VRŠNJAKA U PANČEVU: Povređeni mladić hitno prevezen u Urgentni centar
OSAMNAESTOGODIŠNjI N. J. (18) uhapšen je u Pančevu zbog sumnje da je juče naneo teške telesne povrede vršnjaku u blizini Mašinske škole u ovom gradu.
Foto: N. Skenderija
Kako se sumnja, N. J. je pretukao A. M. (18) juče oko 14 sati kod Mašinske škole, prenosi Blic.
A. M. je nakon ukazane lekarske pomoći u OB Pančevo Službom za hitnu medicinsku pomoć upućen na Urgentni centar Beogradu.
Osumnjičenom N. J. određeno je zadržavanje do 48 sati, nakon čega će uz krivičnu prijavu biti priveden dežurnoj zamenici Osnovnog javnog tužilaštva u Pančevu i saslušan.
TRI KOVČEGA ZA UBIJENU PORODICU: Na Ateničkom groblju u Čačku sahranjeni Glišovići
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)