ANĐELA IZGUBILA ŽIVOT, ZA KATARINOM SE TRAGA: Poznat identitet devojaka koje su "golfom" sletele u Južnu Moravu
U STRAVIČNOJ saobraćajnoj nesreći koja se rano jutros dogodila na starom auto-putu kod tunela Manajle, život je izgubila Anđela M, a za Katarinom P. se još uvek traga.
Foto: Novosti/Fejsbuk
Prema navodima iz Višeg javnog tužilaštva u Vranju, Anđela M. je bila za volanom "golfa 5" koji je sleteo sa mosta i upao u Južnu Moravu.
Kako "Novosti" nezvanično saznaju, utvrđeno je da je vozila pod dejstvom alkohola. Anđela S. i Kristina M. su prošle sa povredama glave i ogrebotinama, van životne opasnosti su i zbrinute su u ZC Vranje.
Automobil "golf 5" je izvučen iz Južne Morave, a spasilačke ekipe su još uvek na terenu. Oni u jako teškim uslovima intenzivno tragaju za Katarinom P. Sve četiri devojke su iz Predejana i stare su između 20 i 22 godine.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI STRAVIČNI DETALjI SMRTI MARIJE (21): Dok ležala nepomična, radnik povukao jeziv potez koji je šokirao sve (VIDEO)
Smrt Marije (21) nakon bandži skoka u Brazilu dobila je novi obrt pošto svedok tvrdi da je zaposleni uklonio njenu GoPro kameru sa mesta nesreće.
16. 06. 2026. u 12:22
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
POREKLO EDINA DžEKA: Rođen u Sarajevu, ali koreni Dijamanta su sa druge strane BiH
U JEDNOM intervjuu za britanske medije opisao je taj period kao vreme preživljavanja, ističući da rat tera decu da mnogo ranije odrastu i suoče se sa životnim lekcijama za koje nisu spremna.
19. 06. 2026. u 07:02
Komentari (2)